Odszkodowania Wałbrzych

Bardzo często towarzystwa ubezpieczeniowe udzielają skąpych informacji ubezpieczonym o przysługującym im prawach. Wiele z nich dąży jedynie do ugody, co powoduje, że poszkodowany nie może dalej dochodzić odszkodowań. Tymczasem opinia rzeczoznawcy ubezpieczeniowego nie zawsze jest tożsama z rzeczywistością. Często nie uwzględnia ona wszystkich okoliczności zdarzenia, dlatego zanim przyjmiesz propozycję TU, skonsultuj  ją z Kancelarią Odszkodowawczą w Wałbrzychu.

Dochodzenie odszkodowań Wałbrzych – na co możesz liczyć?

Współpracę zaczniemy od bezpłatnej analizy Twojej sprawy. Przejrzymy dokumenty, zapoznamy się z okolicznościami zdarzenia pod kątem możliwości dochodzenia odszkodowań adekwatnych do rozmiarów poniesionej szkody. Następnie podejmiemy negocjacje z ubezpieczycielem, a jeśli nie przyniosą one oczekiwanego rezultatu, wystąpimy na drogę sądową. Nasz zespół tworzy grupa doświadczonych i wykwalifikowanych adwokatów i radców prawnych. Pomogliśmy już wielu osobom, które polecają nas swoim znajomym. Nie musisz martwić się o koszty. Nie pobieramy opłat wstępnych, rozliczamy się na zasadzie ustalonego procentu od kwoty otrzymanego odszkodowania.

Oferta kancelarii obejmuje:

Dodatkowo prowadzimy wypożyczalnie pojazdów osobowych i dostawczych. Istnieje możliwość bezgotówkowego wynajmu auta zastępczego z OC sprawcy, w tym także o specjalnym przeznaczeniu, np. do nauki jazdy. Samochód zastępczy należy się, jeśli posiadają Państwo status poszkodowanego w wypadku i nie mogą używać swojego pojazdu.

Skorzystaj z bezpłatnej konsultacji i dowiedz się, jak uzyskać wyższe odszkodowanie!