Kiedy przysługuje mi pojazd zastępczy?

Obowiązkowe ubezpieczenie OC sprawcy wypadku, a także niekiedy dobrowolna polisa AC zapewnia między innymi możliwość zrekompensowania kosztów poniesionych wskutek najmu auta zastępczego. Kiedy przysługuje mi pojazd zastępczy?

Bezgotówkowy najem Wałbrzych – auto zastępcze z OC sprawcy

Gdy dojdzie do wypadku, w wyniku którego ucierpi nasze auto, przydatna może okazać się pomoc w uzyskaniu odszkodowania. Kancelaria odszkodowawcza w Wałbrzychu specjalizuje się w dochodzeniu odszkodowań oraz bezgotówkowym najmie pojazdów zastępczych z OC sprawcy. Ubezpieczyciel pokryje koszty, jeśli wypożyczymy samochód w tej samej klasie, co uszkodzony. Poszkodowani z Wałbrzycha korzystając z oferty http://kancelariaciti.pl/ uzyskują dostęp do różnych modeli aut z segmentu od A do F. Musimy jednak wypełnić oświadczenie, w którym stwierdzimy, że auto jest nam niezbędne do normalnego funkcjonowania – na dojazdy do pracy lub szkoły. Kiedy przysługuje mi pojazd zastępczy? Klient otrzyma auto zastępcze w sytuacji, gdy nie może normalnie użytkować własnego samochodu na skutek stłuczki lub wypadku nie z jego winy. Autem zastępczym możemy poruszać się na mocy umowy zawartej z wynajmującym i na ustalonych przez niego zasadach do dnia, w którym nasz samochód zostanie naprawiony, a w przypadku szkody całkowitej do dnia wypłaty odszkodowania lub niekiedy zakupu nowego samochodu.

Kompleksowa pomoc w uzyskaniu odszkodowania

Kancelaria odszkodowawcza w Wałbrzychu świadczy także pomoc w uzyskaniu odszkodowania. Klient zyskuje reprezentację w postępowaniu przed towarzystwem ubezpieczeniowym, a w przypadku powództwa – pełnomocnika w Sądzie. Dochodzenie odszkodowań jest naszą specjalnością. Podczas bezpłatnej konsultacji doradzimy, o jakie rekompensaty możesz się ubiegać, a także jakie kwoty możliwe są do wyegzekwowania.