Szkoda częściowa – okres najmu pojazdu zastępczego z OC sprawcy.

Stłuczka samochodowa może zdarzyć się każdemu z nas. Nieoczekiwanych sytuacji na drogach czy w miastach takich jak na przykład Wałbrzych może spotkać nas wiele. Warto wiedzieć, że przysługuje nam wówczas pojazd zastępczy z OC sprawcy. Na jaki okres możemy skorzystać z bezpłatnego najmu?

Bezpłatny wynajem – na jak długo?

Wiele osób, które miały stłuczkę z nie swojej winy nie decyduje się na pojazd zastępczy z OC sprawcy. Jest to spowodowane brakiem wiedzy na ten temat, a także obawą przed niepotrzebnymi komplikacjami. Mamy jednak prawo do tego, aby domagać się auta zastępczego. Przysługuje nam ono na okres od dnia kolizji lub wypadku, w których zostaliśmy poszkodowani, aż do dnia odbioru naszego naprawionego auta. Jeśli ktoś twierdzi, że samochód zastępczy nie należy się poszkodowanej stronie, to najzwyczajniej w świecie wprowadza taką osobę w błąd. Trzeba pamiętać jednak o tym, że jeśli celowo przedłużamy czas naprawy, to nie przysługuje nam za ten okres prawo do bezpłatnego najmu. Jeśli jednak wszystko przebiega prawidłowo, to nie mamy się czego obawiać, gdyż samochód zastępczy jest dobrem, które się nam jak najbardziej należy.

Pojazd zastępczy z OC sprawcy – wynajmij bez opłat – Wałbrzych i okolice.

W Wałbrzychu możemy otrzymać pojazd zastępczy z OC sprawcy całkowicie bezpłatnie. Wszystkimi formalnościami zajmie się kancelariaciti.pl. Klient musi tylko podpisać odpowiednie dokumenty i już może wracać na drogę. Wszelkiego rodzaju rozliczenia z ubezpieczalnią nie będą zajmowały czasu klientowi kancelarii. Warto także wiedzieć o tym, że przysługuje nam pojazd zastępczy z OC sprawcy z takiego samego co uszkodzony. Wypożyczalnia posiada samochody ze wszystkich segmentów, dlatego klienci otrzymają dokładnie auto tej klasy, jakiej posiadali. Zapraszamy do kontaktu!