Jak uzyskać wyższe odszkodowanie?

Wypadki i kolizje mają miejsce praktycznie każdego dnia. Każdy uczestnik ruchu drogowego narażony jest na szkody powstałe wskutek obydwu zdarzeń. Prawie zawsze dochodzi do uszkodzenia pojazdu, a niekiedy zdarza się, że poszkodowany nie uzyskuje należnego od ubezpieczyciela odszkodowania z OC sprawcy. Powody takiej sytuacji są różne. Jak uzyskać wyższe odszkodowanie, jeśli otrzymaliśmy zaniżony kosztorys naprawy?

Dopłata do odszkodowania Wałbrzych – metoda na zaniżony kosztorys.

Można by pomyśleć, iż dopłata do odszkodowania jest trudna do uzyskania, bowiem towarzystwa ubezpieczeniowe niechętnie uwzględniają odwołania poszkodowanych. Nic bardziej mylnego. Aby ubiegać się o dodatkowe pieniądze, trzeba posiadać prawo do odszkodowania z OC sprawcy oraz wziąć pod uwagę czas, jaki minął – nie może być to więcej niż 3 lata od wypadku. Należy pamiętać także, iż nie można dokonywać napraw pojazdu metodą bezgotówkową lub na podstawie faktur. Jak uzyskać wyższe odszkodowanie, gdy podejrzewamy, że ubezpieczyciel zaniżył kosztorys? Kancelaria odszkodowawcza w Wałbrzychu świadczy usługę wykupu odszkodowań.

Cesja wierzytelności – prosta procedura, szybka dopłata.

Odzyskanie nienależnie utraconych pieniędzy to kwestia, która z pewnością zaciekawi wiele osób. Najważniejsze tutaj jest dostarczenie do kancelarii odszkodowawczej w Wałbrzychu decyzji TU o przyznaniu odszkodowania oraz kosztorysu naprawy. Następnie następuje wycena szkody przez specjalistów oraz (gdy wszystko zostało ustalone i zgadza się) wypłata zaoferowanej kwoty na konto poszkodowanego. W tym momencie udział w dochodzeniu odszkodowań osoby zlecającej cesję wierzytelności kończy się. Kancelaria w Wałbrzychu przejmuje dalsze postępowanie oraz ryzyko związane z zakończeniem sprawy.

Jak uzyskać wyższe odszkodowanie bez pozywania ubezpieczyciela?

Dopłata do odszkodowania jest równoznaczna z brakiem konieczności płacenia za prowadzenie sprawy sądowej. Poszkodowany korzystając z usług: http://kancelariaciti.pl/ może zaoszczędzić sporo pieniędzy. Kolejną sprawą jest możliwość błyskawicznej wpłaty dodatkowej gotówki – wystarczy podać numer konta, na który firma dokona przelewu. Dochodzenie odszkodowań odbywa się bez udziału poszkodowanego, co z pewnością docenią osoby o słabych nerwach. Warto jest skorzystać z usługi, jeśli nie mamy czasu na przeciągające się postępowania sądowe oraz boimy się ryzyka przegranej sprawy.